"12 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Články blogu

Připravte se na léto s terasovou markýzou

Slunečné jarní měsíce jsou v plném proudu. To je ten správný čas začít s přípravami na parné léto. Pobyt na sluníčku máme všichni rádi, ale po dlouhém pobytu na sluníčku všichni uvítáme možnost schovat se do stínu. Proto jsme pro Vás připravili článek o terasových markýzách.

Číst celý článek...

Dopřejte péči zastínění oken při jarním úklidu

Jaro je tady, venku se probouzí příroda, vše se začíná zelenat, slunce hřeje. S příchodem jara je pro spoustu lidí neodmyslitelně spojen i jarní úklid. Zvláště v téhle době, kdy jsme díky okolnostem odkázáni trávit tolik času doma. Vrháme se do podrobného uklízení a na řadu přichází i umývání oken. Pojďme se proto podívat v našem článku i na to, jak si poradit s čištěním stínící techniky na oknech.

Číst celý článek...

Jak si připravit markýzu na zimu

Doposud Vám markýza sloužila jako krásné stínění bránící slunci v parných letních dnech, ale jak ji ochránit na zimu, aby sloužila i příští rok? Proto je dobré ji správně na zimu připravit a zazimovat.

Co tedy nejdříve udělat pro její ochranu?

Nejdříve se postaráme o látky a potom o samotnou konstrukci.

 

 

Číst celý článek...

Římské rolety

Římské rolety

Jednoznačně za královnu rolet považuji římské rolety. Jsou vysoce elegantní a zároveň nabízejí praktické řešení stínění oken a jiných ploch. Dokáží každý interiér zútulnit a dodat mu tak osobitý šmrnc. 

 

 

Číst celý článek...

Vertikální žaluzie

Pro mnohé něco nového, pro někoho stará dobrá klasika.Tento druh zastínění je rok od roku žádanější.Jejich největší výhodou je, že s nimi zastíníte velké plochy a zároveň Vám danou místnost krásně zútulní.

Číst celý článek...

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: