Články blogu

Krásný den na terase či balkóně

Opět přišlo jaro, blíží se léto a s nimi i spojené posezení venku na terase, nebo balkóně. I když je pobyt na sluníčku příjemný, přece jenom při delším pobytu člověk zatouží po stínu. Pokud si tedy chcete dopřát komfortní odpočinek venku, nezapomeňte opatřit balkón či terasu markýzou.

Číst celý článek...Životnost exteriérové stínící techniky máme i ve svých rukou

Venkovní stínění je investice, od které očekáváme co nejdelší funkčnost a životnost. Prodloužení životnosti produktu docílíme tak, že se o něj budeme průběžně starat a tím omezíme nutnost servisních zásahů. Exteriérové stínění je navrženo tak, aby vydrželo nepřízeň počasí i časté používání, proto by bylo zbytečné poškodit je zanedbanou údržbou.

Číst celý článek...Látkové rolety Larra

Látkové rolety Larra

Tak už nám pomaličku začíná svítit sluníčko a jednou z možností jak si zabránit průniku paprsků do našich obydlí je moderní látková roleta typu Larra. Je to roleta s moderními zaoblenými a vlnitými tvary a designem, který vám společně s vybranou látkou zpříjemní nejen váš domov, ale zútulní pohled na okna.

Číst celý článek...Moderní variace látkových rolet

V dnešním článku na blogu bychom se opět vrátili k designovému zastínění, mezi jehož hlavní prvky neodmyslitelně patří látkové rolety. Kromě nepřeberného množství látek, kteří dodavatelé nabízí se rozrůstá i design konstrukcí a celkového vzhledu látkové rolety.

Číst celý článek...