"12 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Články blogu

Vertikální žaluzie

Pro mnohé něco nového, pro někoho stará dobrá klasika.Tento druh zastínění je rok od roku žádanější.Jejich největší výhodou je, že s nimi zastíníte velké plochy a zároveň Vám danou místnost krásně zútulní.

Číst celý článek...

Balkónová markýza

Zastínit balkón nemusí být vždy jednoduchá záležitost. Faktorů ztěžujících výběr vhodného stínění je mnoho, ať už je to umístění ve vyšších patrech, či komplikovaná montáž nebo nemožnost uchycení do nové fasády.

Číst celý článek...

Venkovní roleta do střešních oken

Není mnoho stínění, které lze použít do střešních oken – jedním z nich je právě venkovní roleta. 
Ten, kdo má podkrovní byt nebo obyvatelné podkroví v domě, ví jaké to je trávit čas v těchto místnostech v horkých letních dnech. 

Číst celý článek...

Venkovní žaluzie

Tak už se nám zase blíží léto. Jak se ale co nejvíce ubránit opakujícím vedrům z posledních let? Proč si nevybrat právě venkovní žaluzie či rolety, které vám díky svým izolačním vlastnostem pomohou překonat horká léta, ušetří kupu peněz a navíc skvěle vypadají.

Číst celý článek...

Římské rolety

Zařizujete si nové bydlení či pouze toužíte po změně interiéru a přemýšlíte jaké zvolit zastínění? Pokud jste příznivci klasických závěsů, ale zároveň hledáte něco originálního, ideální variantou jsou římské rolety.

Číst celý článek...

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jinným účelem

Chcete nezávázně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: