Články bloguVenkovní žaluzie

Tak už se nám zase blíží léto. Jak se ale co nejvíce ubránit opakujícím vedrům z posledních let? Proč si nevybrat právě venkovní žaluzie či rolety, které vám díky svým izolačním vlastnostem pomohou překonat horká léta, ušetří kupu peněz a navíc skvěle vypadají.

Číst celý článek...


Římské rolety

Zařizujete si nové bydlení či pouze toužíte po změně interiéru a přemýšlíte jaké zvolit zastínění? Pokud jste příznivci klasických závěsů, ale zároveň hledáte něco originálního, ideální variantou jsou římské rolety.

Číst celý článek...


Krásný den na terase či balkóně

Opět přišlo jaro, blíží se léto a s nimi i spojené posezení venku na terase, nebo balkóně. I když je pobyt na sluníčku příjemný, přece jenom při delším pobytu člověk zatouží po stínu. Pokud si tedy chcete dopřát komfortní odpočinek venku, nezapomeňte opatřit balkón či terasu markýzou.

Číst celý článek...Životnost exteriérové stínící techniky máme i ve svých rukou

Venkovní stínění je investice, od které očekáváme co nejdelší funkčnost a životnost. Prodloužení životnosti produktu docílíme tak, že se o něj budeme průběžně starat a tím omezíme nutnost servisních zásahů. Exteriérové stínění je navrženo tak, aby vydrželo nepřízeň počasí i časté používání, proto by bylo zbytečné poškodit je zanedbanou údržbou.

Číst celý článek...