"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399
Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že naše společnost funguje bez omezení a všichni naši pracovníci dodržují hygienické pokyny. Neváhejte se na nás i nadále obracet s vašimi poptávkami. Více informací najdete v článku.

Články blogu

Bydlení s výhledem na krásnou Pálavu - to jsou Mladé Vinohrady

Pálava je chráněná krajinná oblast, která se rozkládá jižně od Brna v okolí vodních nádrží Nové Mlýny až po rakouské hranice u Mikulova. A právě s výhledem na tuto nádhernou krajinu jsou postaveny nové rodinné domy v nedalekém Zaječí. V čem je pro nás tento projekt významný? Povedlo se nám probojovat výběrovým řízením a stali jsme se výhradním dodavatelem stínící techniky.

Číst celý článek...

Připravte se na léto s terasovou markýzou

Slunečné jarní měsíce jsou v plném proudu. To je ten správný čas začít s přípravami na parné léto. Pobyt na sluníčku máme všichni rádi, ale po dlouhém pobytu na sluníčku všichni uvítáme možnost schovat se do stínu. Proto jsme pro Vás připravili článek o terasových markýzách.

Číst celý článek...

Dopřejte péči zastínění oken při jarním úklidu

Jaro je tady, venku se probouzí příroda, vše se začíná zelenat, slunce hřeje. S příchodem jara je pro spoustu lidí neodmyslitelně spojen i jarní úklid. Zvláště v téhle době, kdy jsme díky okolnostem odkázáni trávit tolik času doma. Vrháme se do podrobného uklízení a na řadu přichází i umývání oken. Pojďme se proto podívat v našem článku i na to, jak si poradit s čištěním stínící techniky na oknech.

Číst celý článek...

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: