Články blogu


Strašák jménem jarní úklid

Jaro a sluníčko přináší dobrou náladu, ale také zjištění, že nás čeká velký jarní úklid. Krásné počasí dodává energii, ale řekněme si to upřímně, když vysvitne sluníčko, vidíme nejen špinavá okna, ale i prach na žaluziích a další stínící technice. Naštěstí většina prvků stínící techniky je velmi nenáročná na údržbu nebo bezúdržbová.

Číst celý článek...


Plisované sítě proti hmyzu

I když to tak ještě nevypadá, jaro je už tady!!!! A s ním i dotěrný hmyz. A právě před ním Vás i vaši domácnost skvěle ochrání plisovaná síť, která je velice oblíbená pro svůj originální a zajímavý design, který vypadá jako harmonika.

Číst celý článek...


Zazimovali jste markýzu?

„Markýzy během léta spolehlivě chrání před slunečními paprsky, ty eliminují až o 95%. Zpříjemňují každý moment strávený na terase či balkoně a proto je velmi důležité markýzy připravit na zimu, aby jejich životnost byla co nejvíce prodloužena a své vlastnosti neztrácely.“

Číst celý článek...

Návštěva R + T Stuttgart

V minulém týdnu se konal největší veletrh stínící techniky, u kterého naše firma nemohla chybět. Snažíme se sledovat veškeré novinky, které se stínící techniky týkají, a proto se vám v krátkém článku budeme snažit popsat zážitky a poznatky, kterým se nám dostalo, při návštěvě výstaviště ve Stuttgartu.

Číst celý článek...