Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie - klasika, která neomrzí

Není náhodou, že horizontální žaluzie jsou na oknech tolika českých domácností. Jsou totiž skvělé. Stojí pár korun, namontujeme vám je za několik minut a vy se o ně nemusíte vůbec starat. Navíc vypadají pěkně na jakémkoliv okně – ať už máte plastová, dřevěná nebo třeba hliníková.

V naší nabídce najdete několik druhů horizontálních žaluzií. Odlišují se od sebe nejen vzhledem horního profilu, ale také způsoby ovládání a variantami montáže. Mezi nejoblíbenější patří horizontální žaluzie HIT I a HIT II (liší se zaoblením horního profilu a vylepšenou první lamelou u HIT I). Dále máme žaluzie System 25, které jsou vhodné například i k meziskelní montáži.

Všechny naše horizontální žaluzie mají odolné hliníkové lamely, takže jsou vhodné i do hůře větraných nebo vlhkých místností. Na rozdíl třeba od látkových lamel u vertikálních žaluzií totiž ty hliníkové neabsorbují vlhkost a jsou tak odolné vůči plísním. Jejich údržba je jednoduchá a postačí k ní navlhčený hadřík, případně mýdlová voda. Více se dočtete v našem blogovém článku.

Nabízíme mnoho barevných kombinací horizontálních žaluzií

Určitě je pro vás důležité, aby horizontální žaluzie ladily se zbytkem interiéru. Proto si u nás můžete vybrat z desítek různých barev a barevných odstínů, i včetně imitací dřeva. Stačí jen, když vyplníte kontaktní formulář níže a my vám vypracujeme nezávaznou cenovou kalkulaci zdarma.

Produkt Specifikace Cena bez montáže Cena s vyměřením a montáží
Horizontální žaluzie HIT I rozměr 1000x1000 mm, KLASIK od 916 Kč s DPH od 1 384 Kč s DPH
Horizontální žaluzie HIT I rozměr 1000x1000 mm, CELOSTÍN od 999 Kč s DPH od 1 467 Kč s DPH

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: