Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

O nás

Jsme společnost prodávající interiérovou a exteriérovou stínicí techniku prvotřídní kvality přesně na míru. Působíme na českém trhu již více než 17 let, máme za sebou více než 42 000 hotových realizací a více než 25 000 spokojených zákazníků. Naším hlavním dodavatelem je společnost ISOTRA, která se řadí mezi špičku ve výrobě stínění nejen v České republice, ale i v rámci celé Evropy. 

Dalším velikánem, se kterým úzce spolupracujeme, se řadí Somfy. Patříme mezi Somfy Expert partnery a v naší nabídce najdete tak motorické pohony ke stínění, ovládání i řidící systémy pro automatizaci domácnosti.

Spolupracujeme také se společnostmi Velux (stínění na střešní okna), Minirol (sítě proti hmyzu), Isoparts (purenitové boxy pro venkovní žaluzie a rolety) a Bematech.

Můžete se na nás obrátit v případě, že sháníte vnitřní stínění, elegantní závěsy, stejně jako venkovní stínění, sítě proti hmyzu nebo třeba pergoly a markýzy. Pokud máte možnost, rádi Vám všechny produkty ukážeme i osobně a zodpovíme jakékoliv dotazy v našem showroomu v Rosicích u Brna. Přijďte se k nám podívat i na luxusní pergolu Artosi a vyzkoušet si komfort, který s ní můžete mít.

Pravidelně se účastníme školení u našich dodavatelů a proto jdeme s dobou a nabízíme nejnovější typy stínění a orientujeme se i v novinkách, co se ovládání stínění týče i v propojení například s chytrou domácností.

Naší hlavní předností je komplexnost služeb. S námi vyřešíte všechno od A do Z. Stačí nás kontaktovat a my Vám pomůžeme s výběrem vhodného stínění pro Vaše potřeby, vyměříme veškeré rozměry a připravíme Vám cenovou nabídku. Tato odborná konzultace na místě i samotné vyměření jsou pro Vás zdarma a nejsou nijak závazné. Objednání si můžete v klidu promyslet — s námi nekupujete zajíce v pytli. Po objednání a vyrobení všech produktů na milimetry přesně Vám je odborně namontujeme a předvedeme, jak je správně používat.

V roce 2017 jsme se navíc stali členy SPST – Sdružení podnikatelů ve stínicí technice, které si klade za cíl stát se garantem profesionality na trhu se stínící technikou. Sdružení SPST propojuje největší a nejvýznamnější výrobní a obchodní firmy v oboru stínění v České republice a zajišťuje průběžné proškolování členů a následné udělování certifikátů ověřených firem za splnění určitých podmínek kvality, nikoliv za úplatu. U firem s tímto certifikátem pak víte, že Vaším dodavatelem bude firma, která Vám zajistí služby i výrobky v souladu s platnou legislativou, bude se chovat seriózně nejen v obchodní sféře, ale i z hlediska přístupu k zákazníkům a jiné. Jsme členy tohoto sdružení a stálými držiteli certifikátu.

Neváhejte se proto na nás obrátit s poptávkou nebo dotazy. Rádi vám pomůžeme.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: