"12 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399
Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že naše společnost funguje bez omezení a všichni naši pracovníci dodržují hygienické pokyny. Neváhejte se na nás i nadále obracet s vašimi poptávkami. Více informací najdete v článku.

O nás

Prodáváme prvotřídní české žaluzie Isotra
A s výběrem těch pravých Vám poradíme zdarma

Společnost Nové žaluzie se zabývá prodejem a montáží stínící techniky.

První obchod s žaluziemi jsme otevřeli už v roce 2006.

Za roky v oboru jsme vyzkoušeli několik výrobců stínící techniky. Toho pravého výrobce jsme objevili až v české firmě Isotra, která se pyšní v česku dlouholetou tradicí.

Díky pravidelným školením u výrobce můžeme jít s dobou a nabízet nejnovější typy stínící techniky.

Počet reklamací se nám od té doby blíží k nule - a když už k nějaké náhodou dojde, vyřídíme ji v cukuletu a k Vaší spokojenosti.

Ke skvělému českému produktu jsme časem přidali i stejně skvělé služby. 

Jelikož spokojenost zákazníků je naší prioritou, tak jsme se rozhodli Vám poskytnout odbornou konzultaci a vyměření zdarma.

K zákazníkovi vždy posíláme odborného konzultanta, který Vám na základě Vaší poptávky vypracuje cenovou nabídku a popřípadě Vám navrhne další vhodné varianty zastínění daného prostoru. Rád Vám zodpoví veškeré Vaše dotazy. Jeho návštěva Vás k ničemu nazavazuje - klidně ho hned po schůzce pošlete domů.

Díky tomuto přístupu si všechno v klidu můžete promyslet. Nikdy nekoupíte zajíce v pytli. A hlavně pak budete se svým stíněním spokojeni na roky dopředu. 

Samozřejmě budeme rádi, když navštívíte náš nový showroom, kde si můžete naše žaluzie, rolety, markýzy prohlédnout.

 V roce 2017 jsme se stali přidruženými členy SVST - Sdružení výrobců stínící techniky a jejich částí, které sdružuje největší a nejvýznamnější výrobní a obchodní firmy v České republice.

 

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: