Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Japonské stěny

Japonské stěny umí zastínit stejně jako předělit místnost

Nezáleží na tom, kolik a jak velká okna máte. S japonskými stěnami zastíníte raz dva jakkoliv velkou prosklenou plochu. Japonské stěny jsou složeny z kolejnice a posuvných látkových panelů. Ty jednoduše posouváte podle potřeby přesně do těch míst, kde chcete zastínit. Dodáme vám je na míru na milimetr přesně vyrobené a namontujeme.

Japonské stěny přesto neslouží jen k zastínění oken. Lehce s nimi zakryjete třeba ošklivý radiátor, odkládací prostor a někteří zákazníci je dokonce využívají také k předělení místností - zabírají jen minimum prostoru na hloubku, není potřeba žádné uchycení do podlahy a během pár vteřin látkovou stěnu můžete stáhnout na bok a prostor otevřít.

Výběr z desítek různých barev a dekorů

Abyste měli z čeho vybírat, nabízíme vám japonské stěny v desítkách různých barev a dekorů, možné jsou i kombinace barev. Stačí jenom zavolat nebo vyplnit kontaktní formulář níže - budeme se těšit.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: