Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Vnitřní stínění

Vnitřní stínění nabízí mnoho rozdílných variant a nespočet barev

Mezi kategorie interiérového stínění se řadí žaluzie a rolety, které jsou používané k zastínění oken z vnitřní strany. Můžete si vybrat například horizontální žaluzie s hliníkovými lamelami s různými druhy ovládání (řetízek, tyčka, šňůrka, nebo i se solárním pohonem na dálkový ovladač), které jsou vhodné do domácnosti, stejně jako do kanceláře a jejich velkou výhodou je nízká cena, snadná údržba a odolnost lamel vůči plísním a prachu. Snadno je tedy zakomponujete například i do místností s větší vlhkostí.

horizontální žaluzie

Další variantou jsou dřevěné žaluzie. Jejich lamely jsou vyrobené ze dřeva kanadské lípy. Je možné si vybrat z více odstínů moření. S dřevěnými žaluziemi doplníte váš interiér o stínící prvek v přírodním stylu.

Vertikální žaluzie jsou už dlouho známou klasikou. Většina si hned vybaví kanceláře, kde se dříve vertikálky používaly nejčastěji. Dnes již toto není doménou a vertikálky najdete i v moderních domácnostech. Dokáží snadno zastínit i velké plochy a díky široké nabídce barev látkových lamel můžete mít doma i vy originální kousek.

Mezi velmi oblíbené stínění patří látkové rolety. Ty nabízí více variant provedení - s kovovou konstrukcí nebo s plastovou, s boxem, který kryje látku v horní části, s bočními vodícími lištami, i s možností efektního LED osvětlení. Velkou výhodou rolet je možnost výběru z více způsobů uchycení a dokonce i bez nutnosti vrtání do okenního rámu nebo stěny. Nabídka barev a druhů látek je velmi obsáhlá a vy si tak můžete vybrat z látek stínicích, den a noc, i plně zatemňujících přesně tu pravou pro váš interiér.

látkové rolety

Dalším typem rolet jsou římské rolety. Jedná se také o látkové rolety, které ale využívají pro stahování skládání látky místo jejího rolování, jak je tomu u klasických látkových rolet. Opět je na výběr z více než 140 barev a vzorů látek různých typů.

Skladů látky využívají i takzvané plissé žaluzie. Je to látkové stínění, jehož látka je poskládána do harmoniky a vytahováním či stahováním jednoho nebo více profilů si volíte přesné umístění plissé v okně. Plisovanou žaluzii můžete ovládat madlem na profilu, šňůrkou, můžete si vybrat plissé s uchycením bez vrtání nebo například i pro střešní okna či zimní zahrady.

Stínění pro střešní okna se kromě plissé volí například i žaluzie V-Lite nebo roletky R-Lite, se kterými snadno zastíníte podkroví, zajistíte si doma příjemnější klima a ráno zamezíte příliš brzkým slunečním paprskům v rušení tolik potřebného spánku. Pro okna značky Velux nabízíme stínění od stejného výrobce a to jak vnitřní, tak i venkovní stínění střešních oken.

Pokud se poohlížíte po stínění pro velké prosklené plochy, tak vám můžeme doporučit japonské stěny. Jsou to posuvné látkové panely umístěné v kolejničkách na stropě a jejich posunem tak můžete regulovat zastínění přesně v místech, kde je potřeba. Často se japonské stěny používají i pro rychlé předělení místnosti, které lze zase jednoduše stáhnout a prostor otevřít.

japonské stěny

Poslední možností jsou elegantní závěsy. V mnoha interiérech jsou právě vhodně zvolené závěsy tou designovou třešničkou na dortu. Stažené na kraji zútulňují prostor, zatažené pak stíní, nebo zatemňují.

Nabídka je opravdu široká a každé stínění má ještě mnoho variant, aby si každý přišel na své. Ať už máte jasno a nebo ještě váháte, my jsme tu pro vás - zavolejte nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře níže a my vám stínění zdarma vyměříme, připravíme cenovou nabídku a v případě objednání pak i zdarma namontujeme.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: