Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Plissé

Plisé v desítkách barev a vzorů

Už při prvním pohledu na plisé poznáte, že jde o úžasné stínění. Často bývá nazýváno jako plisé žaluzie nebo plisé roleta. A je svým způsobem obojí. Hlavní plochu plissé tvoří látka, čímž nejvíce připomíná právě látkové rolety, ale ta je poskládána do harmoniky. Vodorovnými sklady zase naopak připomíná žaluzie. 

Velkou výhodou tohoto vnitřního stínění je jeho variabilita. Jednak si můžete vybírat z nespočtu barev a vzorů látek, které se od sebe navíc ještě odlišují rozdílnou propustností. Můžete tedy mít plissé, které bude plnit funkci záclony, nebo zatemňovat — záleží jen na vašem výběru a potřebách.

Navíc v naší nabídce najdete plissé na míru ve více variantách ovládání. Stahování a vytahování ovládáte jednoduše posunem jednoho nebo více profilů. Stejně tak můžete nakombinovat 2 různé látky a mít dvoulátkové plissé s prostředním profilem navíc. Získáte tak překrásné plissé žaluzie, které budou vypadat přesně tak, jak sami chcete.

Rádi vám je vyrobíme a dodáme - stačí jenom zavolat nebo vyplnit kontaktní formulář níže.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: