Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

O společnosti SOMFY

Společnost Somfy je víc než 50 let největším světovým výrobcem a dodavatelem zařízení pro interiérové stínění, předokenní rolety i žaluzie, markýzy a dále i pohony pro garážová vrata.

Všechny produkty od počátku vznikají ve francouzském městě Haute-Savoie. Všichni pracovníci jsou odborně vyškoleni na nejmodernější technologie a dbají na kvalitu produktů. Samozřejmostí je pravidelné testování a kontrola produktů.

Společnost Somfy tak zlepšuje život mnoha lidem po celém světě a stále zdokonaluje tvář domácnosti budoucnosti tak, aby byla pohodlnější, dokonalejší, bezpečnější a zároveň šetrná k životnímu prostředí.

Somfy má zastoupení v 60 zemích po celém světě včetně České a Slovenské republiky, kde spolupracuje se sítí prodejců Somfy expert, jejíž součástí je i naše společnost Nové žaluzie.

Naší úlohou je Vám zabezpečit kompletní vybavení domu či bytu. Nezáleží na tom, zda se jedná o malou rekonstrukci, či stavíte nový dům. Vždy Vám pomůžeme najít správné řešení pro vaše pohodlí.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: