Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Ceník

Jsou 2 způsoby, jak rychle zjistit cenu Vašich žaluzií

nebo

1

Emailem

Pošlete nám poptávku e-mailem a obratem Vám zašleme cenovou nabídku na míru.


1

Telefonicky

Zavolejte nám a domluvte si BEZPLATNOU návštevu našeho technika na vyměření Vámi požadovaného produktu. Cenu Vám řekneme přímo na místě!

 

Dovolte, abychom Vám vysvětlili, proč se v této sekci 'dozvíte' cenu za Vaši zakázku.

Cenu žaluzií nebo jiného sortimentu nejde vyvěsit na našich webových stránkách, protože cenu ovlivňuje několik základních aspektů : rozměr, barva, typ, provedení, doprava, montáž apod. Když bychom vyvěsili akční cenu: žaluzie již od 499 Kč, jak to dělá spousta firem dozvíte se jen to, že naše firma umí prodat žaluzii za 499 Kč, ale už ne to, že je to cena bez veškerých potřebných doplňků. Vás přeci zajímá to, kolik skutečně za žaluzie zaplatíte. Níže Vám nabídneme alternativu.

Připravili jsme pro Vás časově neomezenou AKCI!! Vyměření a odborná konzultace v místě realizace zakázky zcela ZDARMA!!!

Náš odborný pracovník přijede k Vám domů a poradí Vám ohledně Vašeho požadavku. Poté Vám zcela přesně a kompletně spočítá celkovou cenu za Vaši zakázku. Vy se pak můžete rozhodnout jestli je pro Vás nabídka zajímavá. V případě, že ano, potvrdíte si s obchodníkem objednávku. V případě, že ne, nic se neděje, protože tuto službu máme zcela ZDARMA!

Jestli již máte cenovou nabídku, neváhejte nám ji zaslat pro srovnání. Některé firmy tam 'jakoby omylem' zapomínají přičíst některé položky, bez kterých je zakázka neuskutečnitelná a jejich cenu se dozvíte, až přijde na 'lámání chleba'.

Tato nabídka je fér!!!

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: