Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Venkovní rolety

 

Venkovní rolety zatemní i odhluční

Venkovní rolety jsou velmi oblíbeným exteriérovým stínícím prvkem. Především u novostaveb a rodinných domů se stávají neodmyslitelnou součástí oken. Venkovní hliníkové rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod. Vynikající protisluneční ochranu, výborné izolační vlastnosti díky zatepleným hliníkovým lamelám (rolety pomohou proti přehřívání místností v letních měsících a zmenšují úniky tepla v zimních měsících) a také dokonalé uzavření lamel snižuje nežádoucí hluk přicházející z exteriéru.

Předokenní rolety dále chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost. Uživatelé také oceňují zvýšenou ochranu proti vloupání v jejich nepřítomnosti.

Přiznané či skryté

Venkovní rolety je možné montovat v různých fázích stavby. V úvahu přichází v kroku hrubé stavby před zateplením a fasádou - zaomítací venkovní rolety Vivera, nebo na hotovou fasádu kdykoliv dodatečně - přiznané venkovní rolety s viditelným krycím boxem Vivera.

Speciální kategorií jsou venkovní rolety pro překlady Heluz. Pro střešní okna značky Velux máme venkovní rolety od téhož výrobce.

Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře níže, rádi s výběrem zdarma poradíme a připravíme cenovou kalkulaci.

Produkt Specifikace Cena bez montáže Cena s vyměřením a montáží
Vivera rozměr 1000x1000 mm, ovládání klika od 4 378 Kč s DPH od 6 798 Kč s DPH
Vivera rozměr 1000x1000 mm, ovládání motor od 9 944 Kč s DPH od 12 364 Kč s DPH

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: