"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399
Přijďte nás navštívit na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH v Praze v termínu 21. - 25. září 2021 a prohlédnout si naši nabídku naživo. Lístky ke stažení zdarma najdete zde. Těšíme se na Vás.

Somfy

Automatizace domácnosti od Somfy

Inteligentní řešení pro automatizaci Vaší domácnosti, které Vám umožní synchronizovat ovládání stínících prvků, bran, garážových vrat, oken, topení nebo světel s protokolem IO. Jednoduché a přehledné ovládání prvků pomocí aplikace ve Vašem telefonu a tabletu, případně i pomocí chytrých hodinek nebo hlasového asistenta. Automatizace od Somfy nabízí díky svým řídícím jednotkám i možnost nastavení jednotlivých scénářů, které jednoduše spustíte na výše uvedených zařízení. Vybírat můžete ze systémů CONNEXOON a TAHOMA podle Vašich potřeb.

 

Zajištujeme instalaci i servis výrobků Somfy

Jaký systém automatizace zvolit?

Systém Connexoon je vhodný pro ovládání jednoho nebo dvou prvků domácnosti. Pro komplexní ovládání celé domácnosti je tu systém TaHoma®.

O  systému TaHoma®

Chytrá, úsporná a bezpečná domácnost díky systému TaHoma®.
Designové zařízení pro automatizaci domácnosti, které doma připojíte k internetu a bezdrátově ovládáte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.
Všechna zařízení pak ovládáte jednoduše v aplikaci,kterou podporují operační systémy Android a iOS.

Design TaHomy padne všem stylům interiéru.

Výhody automatizace domácnosti

Automatizace domácnosti od Somfy Vám přináší řadu výhod:

Bezpečí

Se systémem TaHoma kontrolujete Váš dům odkudkoli. Zavře garážová vrata, jakmile odjedete a skvěle se taky hodí během dovolené, kdy můžete v domě například rozsvítit světlo, nebo vytáhnout rolety a simulovat tak Vaši přítomnost v domě.

Úspora

Jedním z hlavních důvodů, proč si lidé pořizují, nebo venkovní žaluzie nebo rolety je energetická úspora. Díky řídícím jednotkám pak mohou plnit tuto funkci na 100 %. Máte totiž neustále pod kontrolou, zda jsou Vaše žaluzie či rolety stažené nebo vytažené a na případnou změnu počasí tak můžete v klidu reagovat, i když zrovna nejste doma.

Pohodlí

Celá domácnost je řízena z aplikace v telefonu, dálkovým ovladačem nebo pomocí scénářů, které navzájem spolupracují. Odjíždíte? Zapne se alarm, vypnou světla, zavře se vjezdová brána a venkovní žaluzie nebo rolety

 

Jak to funguje v praxi

S TaHomou ovládáte celou domácnost odkudkoli. Stačí aplikace ve vašem smartphonu.

O systému Connexoon

Systém Connexoon přináší pohodlné, bezpečné a šetrné ovládání tří důležitých prvků naší domácnosti – stínění, příjezdu k domu a terasy. Connexoon je vyroben v elegantním designu, který nijak nenaruší interiér domu. Stačí jej připojit k internetu a přidat jednu aplikaci nebo libovolnou kombinaci dvou aplikací. Vybraná zařízení pak zvládnete ovládat odkudkoli v aplikaci, kterou podporují operační systémy Android a iOS.

Ovládejte svou domácnost odkudkoli se systémem Connexoon

 

https://www.somfy.cz/common/img/library/Connexoon_box.png

Connexoon si můžete vybrat s jednou aplikací nebo s libovolnou kombinací dvou. Na výběr máte z Connexoon Access, Terrace a Window.

Zajímá vás víc? Ptejte se

Chcete se dozvědět o automatizaci domácnosti od Somfy více? Kontaktujte nás.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: