Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Somfy

Automatizace domácnosti od Somfy

Inteligentní řešení pro automatizaci Vaší domácnosti, které Vám umožní synchronizovat ovládání stínících prvků, bran, garážových vrat, oken, topení nebo světel s protokolem IO. Jednoduché a přehledné ovládání prvků pomocí aplikace ve Vašem telefonu a tabletu, případně i pomocí chytrých hodinek nebo hlasového asistenta. Automatizace od Somfy nabízí díky svým řídícím jednotkám i možnost nastavení jednotlivých scénářů, které jednoduše spustíte na výše uvedených zařízení. Vybírat můžete ze systémů CONNEXOON a TAHOMA podle Vašich potřeb.

 

Zajištujeme instalaci i servis výrobků Somfy

Jaký systém automatizace zvolit?

Systém Connexoon je vhodný pro ovládání jednoho nebo dvou prvků domácnosti. Pro komplexní ovládání celé domácnosti je tu systém TaHoma®.

O  systému TaHoma®

Chytrá, úsporná a bezpečná domácnost díky systému TaHoma®.
Designové zařízení pro automatizaci domácnosti, které doma připojíte k internetu a bezdrátově ovládáte vnitřní i venkovní stínění, osvětlení, vytápění, alarm nebo vjezdovou bránu a garážová vrata.
Všechna zařízení pak ovládáte jednoduše v aplikaci,kterou podporují operační systémy Android a iOS.

Design TaHomy padne všem stylům interiéru.

Výhody automatizace domácnosti

Automatizace domácnosti od Somfy Vám přináší řadu výhod:

Bezpečí

Se systémem TaHoma kontrolujete Váš dům odkudkoli. Zavře garážová vrata, jakmile odjedete a skvěle se taky hodí během dovolené, kdy můžete v domě například rozsvítit světlo, nebo vytáhnout rolety a simulovat tak Vaši přítomnost v domě.

Úspora

Jedním z hlavních důvodů, proč si lidé pořizují, nebo venkovní žaluzie nebo rolety je energetická úspora. Díky řídícím jednotkám pak mohou plnit tuto funkci na 100 %. Máte totiž neustále pod kontrolou, zda jsou Vaše žaluzie či rolety stažené nebo vytažené a na případnou změnu počasí tak můžete v klidu reagovat, i když zrovna nejste doma.

Pohodlí

Celá domácnost je řízena z aplikace v telefonu, dálkovým ovladačem nebo pomocí scénářů, které navzájem spolupracují. Odjíždíte? Zapne se alarm, vypnou světla, zavře se vjezdová brána a venkovní žaluzie nebo rolety

 

Jak to funguje v praxi

S TaHomou ovládáte celou domácnost odkudkoli. Stačí aplikace ve vašem smartphonu.

O systému Connexoon

Systém Connexoon přináší pohodlné, bezpečné a šetrné ovládání tří důležitých prvků naší domácnosti – stínění, příjezdu k domu a terasy. Connexoon je vyroben v elegantním designu, který nijak nenaruší interiér domu. Stačí jej připojit k internetu a přidat jednu aplikaci nebo libovolnou kombinaci dvou aplikací. Vybraná zařízení pak zvládnete ovládat odkudkoli v aplikaci, kterou podporují operační systémy Android a iOS.

Ovládejte svou domácnost odkudkoli se systémem Connexoon

 

https://www.somfy.cz/common/img/library/Connexoon_box.png

Connexoon si můžete vybrat s jednou aplikací nebo s libovolnou kombinací dvou. Na výběr máte z Connexoon Access, Terrace a Window.

Zajímá vás víc? Ptejte se

Chcete se dozvědět o automatizaci domácnosti od Somfy více? Kontaktujte nás.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: