Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Hliníkové pergoly

Naše hliníkové pergoly jsou krásné a odolné proti rozmarům počasí

Pořiďte si pergolu na příjemné trávení chvilek na zahradě se svými blízkými. Naše hliníkové pergoly se pyšní jednoduchým, elegantním designem a skvělou funkčností.

Vybrat si můžete ze dvou variant pergol. První možností je bioklimatická hliníková pergola Artosi. Tak patří mezi špičku ve venkovním stínění a je tomu tak právem. Můžete si pergolu nechat vyrobit jako volně stojící v prostoru, nebo přisazenou ke zdi. Největším benefitem jsou polohovatelné střešní lamely, kterými můžete regulovat množství slunečních paprsků a stínu pod pergolou. Pokud chcete úplné uzavření, například kvůli dešti, lamely vytvoří celistvou nepropustnou plochu a vy tak můžete pod pergolou relaxovat i při škaredém počasí. 

Ať už se rozhodnete pro hliníkovou pergolu, nebo jiné alternativy, získáte tak na zahradě další "pokoj" k domu navíc. Můžete pod ní trávit čas s přáteli a rodinou, relaxovat nebo pracovat.

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat — poradíme s výběrem, zdarma vyměříme a naceníme.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: