"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Hliníkové pergoly

Naše hliníkové pergoly jsou krásné a odolné proti rozmarům počasí

Pořiďte si pergolu na příjemné trávení chvilek na zahradě se svými blízkými. Naše hliníkové pergoly se pyšní jednoduchým, elegantním designem a skvělou funkčností.

Vybrat si můžete ze dvou variant pergol. První možností je bioklimatická hliníková pergola Artosi. Tak patří mezi špičku ve venkovním stínění a je tomu tak právem. Můžete si pergolu nechat vyrobit jako volně stojící v prostoru, nebo přisazenou ke zdi. Největším benefitem jsou polohovatelné střešní lamely, kterými můžete regulovat množství slunečních paprsků a stínu pod pergolou. Pokud chcete úplné uzavření, například kvůli dešti, lamely vytvoří celistvou nepropustnou plochu a vy tak můžete pod pergolou relaxovat i při škaredém počasí. 

Druhou variantou je hliníková látková pergola Luka, která vás spolehlivě ochrání před pálivými slunečními paprsky. Můžete si vybrat pergolu kotvenou do zdi, nebo samonosnou.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv pergolu, získáte tak na zahradě další "pokoj" k domu navíc. Můžete pod ní trávit čas s přáteli a rodinou, relaxovat nebo pracovat.

Pro cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat — poradíme s výběrem, zdarma vyměříme a naceníme.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: