Moderní závěsy

Jeden z nejstarších a nejčastěji využívaných prvků stínící techniky jsou závěsy. Staly se nedílnou součástí našich domovů, ale také kanceláří a dalších prostorů. Závěsy plní hned několik funkcí, jako je zastínění, tlumení hluku, tepelná izolace, ale také závěsy můžeme předělit prostor. Závěsy jsou v dnešní době také hojně využívané, jako dekorační prvek, který dodává eleganci našim domovům.

V naší nabídce najdete desítky barevných provedení, ze kterých si vybere snad každý. Můžete si vybrat z několika světlých odstínů, které vnesou do vašeho prostoru klid a pohodu nebo naopak zvolit pestrou barvu pro rozjasnění místnosti. Kromě několika desítek barevných provedení si můžete vybírat z pestré škály materiálů, od průsvitných látek až po neprůhledné látky.

Buďte s námi v kontaktu

Zavoláme vám zpět

Chcete vědět o novinkách?

Postup objednávky

1. Kontakt

Zavolejte na naši infolinku 608 399 399 kde se můžete poradit, využijte poptávkový formuář na našich stránkách, nebo prostě napište e-mail na info@nove-zaluzie.cz.

2. Nezávazná schůzka zdarma

Odborník přijede až k Vám a ZDARMA Vám poradí s výběrem vyhodného stínění.

3. Rady, tipy a konečná cena

Dostanete spousty rad a tipů, které Vám pomohou při Vašem rozhodování. Naše cena je vždy konečná a tudíž se Vám nikdy nestane nepřijemnost s navýšením ceny.

4. Profesionální montáž

Naši odborníci z oboru přijedou a vše Vám profesionálně namontují. To vše v terminu, který se Vám nejvíce hodí.