Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Isotra

Česká společnost ISOTRA se sídlem v Opavě se zabývá výrobou a vývojem stínící techniky. Byla založena v roce 1992 společníky Ing. Erichem Stavařem a Ing. Bohumírem Blachutem, kteří dodnes stojí v čele společnosti. Společnost ISOTRA si sama vyrábí nejenom hotové výrobky, ale i technologie pro výrobu žaluzií a komponenty.

Firma Isotra se zabývá zdokonalováním technologií veškeré stínící techniky tak, aby vedla k co největší ekologické a energetické úspoře. Jejich výzkum a vývoj ji řadí mezi přední výrobce, proto je držitelem certifikátů kvality ČSN EN ISO 9001-2009 a ČSN EN ISO 14001:2005.

 

Zabývá se širokou nabídkou možnosti interiérového či exteriérového stínění v různých designech pro Váš dům, byt či firmu. Neustále vyvíjí nová technická řešení. Cílem společnosti je značkový a kvalitní výrobek s vysokou úrovní.

 

Firmě patří šest patentů a 26 užitných vzorů a za 25 let na trhu zastínila přibližně celkem asi 9,2 milionu oken. Kromě České republiky spolupracuje s více než 40 zeměmi světa.

 

Společnost Isotra je naším hlavním dodavatelem, a proto jsme hrdými Isotra Partnery.

 

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: