Vertikální žaluzie v mnoha barvách

Vertikální žaluzie jsou naprosto perfektní k zastínění velkých prosklených ploch nebo předělení místností. Pokud máte doma či v kanceláři obrovské okno přes celou stěnu nebo pokud potřebujete nenásilně rozdělit velkou místnost, jsou pro vás vertikální žaluzie jako dělané.

Desítky materiálů, desítky barevných provedení

Možná ze své zkušenosti znáte pouze vertikální žaluzie v bílé barvě, ale to neznamená, že by jiné neexistovaly. Právě naopak. Můžete si vybrat z desítek různých látek a desítek různých barevných provedení, což vám dává možnost žaluzie dokonale sladit s vaším interiérem.

Ať už si vyberete jakoukoliv variantu, vždy si můžete být jistí, že lamely díky praktickému závaží zůstanou dokonale napnuté. Že se o ně nebudete muset vůbec starat. Nebo že vám vydrží i několik let bez jakékoliv újmy. A to není zdaleka všechno. Nejde tady jenom o barvu. Některé látky jsou díky obsahu skelného vlákna vhodné pro alergiky, protože odpuzují prach. Jiné mají speciální nehořlavou úpravu, takže je můžete klidně pověsit i do těsné blízkosti sálajících radiátorů.

Na vertikální žaluzie máme i plastové lamely

Takové prostě vertikální žaluzie jsou. A pokud je chcete použít taky ve vlhkých nebo prašných místnostech, můžeme vám namísto látkových nabídnout plastové lamely. Stačí k tomu jediné. Vyplnit kontaktní formulář níže.

Buďte s námi v kontaktu

Zavoláme vám zpět

Chcete vědět o novinkách?

Postup objednávky

1. Kontakt

Zavolejte na naši infolinku 608 399 399 kde se můžete poradit, využijte poptávkový formuář na našich stránkách, nebo prostě napište e-mail na info@nove-zaluzie.cz.

2. Nezávazná schůzka zdarma

Odborník přijede až k Vám a ZDARMA Vám poradí s výběrem vyhodného stínění.

3. Rady, tipy a konečná cena

Dostanete spousty rad a tipů, které Vám pomohou při Vašem rozhodování. Naše cena je vždy konečná a tudíž se Vám nikdy nestane nepřijemnost s navýšením ceny.

4. Profesionální montáž

Naši odborníci z oboru přijedou a vše Vám profesionálně namontují. To vše v terminu, který se Vám nejvíce hodí.