Vertikální žaluzie v mnoha barvách

Produkt Specifikace Cena bez montáže Cena s vyměřením a montáží
Vertikální žaluzie 89 mm rozměr 1000x1000 mm, standartní látka od 1 637 Kč s DPH od 2 363 Kč s DPH
Vertikální žaluzie 89 mm rozměr 1000x1000 mm, nadstandartní látka od 2 831 Kč s DPH od 3 557 Kč s DPH
Vertikální žaluzie 127 mm rozměr 1000x1000 mm, standartní látka od 1 340 Kč s DPH od 2 065 Kč s DPH
Vertikální žaluzie 127 mm rozměr 1000x1000 mm, nadstandartní látka od 2 363 Kč s DPH od 3 089 Kč s DPH

 

Vertikální žaluzie jsou naprosto perfektní k zastínění velkých prosklených ploch nebo předělení místností. Pokud máte doma či v kanceláři obrovské okno přes celou stěnu nebo pokud potřebujete nenásilně rozdělit velkou místnost, jsou pro vás vertikální žaluzie jako dělané.

Desítky materiálů, desítky barevných provedení

Možná ze své zkušenosti znáte pouze vertikální žaluzie v bílé barvě, ale to neznamená, že by jiné neexistovaly. Právě naopak. Můžete si vybrat z desítek různých látek a desítek různých barevných provedení, což vám dává možnost žaluzie dokonale sladit s vaším interiérem.

Ať už si vyberete jakoukoliv variantu, vždy si můžete být jistí, že lamely díky praktickému závaží zůstanou dokonale napnuté. Že se o ně nebudete muset vůbec starat. Nebo že vám vydrží i několik let bez jakékoliv újmy. A to není zdaleka všechno. Nejde tady jenom o barvu. Některé látky jsou díky obsahu skelného vlákna vhodné pro alergiky, protože odpuzují prach. Jiné mají speciální nehořlavou úpravu, takže je můžete klidně pověsit i do těsné blízkosti sálajících radiátorů.

Na vertikální žaluzie máme i plastové lamely

Takové prostě vertikální žaluzie jsou. A pokud je chcete použít taky ve vlhkých nebo prašných místnostech, můžeme vám namísto látkových nabídnout plastové lamely. Stačí k tomu jediné. Vyplnit kontaktní formulář níže.

Buďte s námi v kontaktu

Zavoláme vám zpět

Chcete vědět o novinkách?

Postup objednávky

1. Kontakt

Zavolejte na naši infolinku 608 399 399 kde se můžete poradit, využijte poptávkový formuář na našich stránkách, nebo prostě napište e-mail na info@nove-zaluzie.cz.

2. Nezávazná schůzka zdarma

Odborník přijede až k Vám a ZDARMA Vám poradí s výběrem vyhodného stínění.

3. Rady, tipy a konečná cena

Dostanete spousty rad a tipů, které Vám pomohou při Vašem rozhodování. Naše cena je vždy konečná a tudíž se Vám nikdy nestane nepřijemnost s navýšením ceny.

4. Profesionální montáž

Naši odborníci z oboru přijedou a vše Vám profesionálně namontují. To vše v terminu, který se Vám nejvíce hodí.