Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Venkovní stínění

 

Venkovní stínění pomůže se zastíněním i s termoregulací

Nejste si jistí výběrem vhodného venkovního stínění pro Váš dům či byt? Obraťte se na nás – rádi Vám pomůžeme.

Nabídka stínění je dnes už velmi rozmanitá a každý druh stínění má své výhody. Mezi nejoblíbenější patří venkovní žaluzie. Ty nabízíme ve třech tvarech lamel a dělí se tedy na Cetta, Setta a Zetta. Speciální třídou jsou bezpečnostní venkovní žaluzie Titan 90, které se řadí mezi skryté bezpečnostní prvky a jsou vysoce odolné. Venkovní žaluzie je možné montovat v přiznané variantě s viditelným krycím boxem, nebo skryté do fasády. Pokud se rozhodnete pro druhou variantu, nejideálnější variantou jsou venkovní žaluzie do purenitových boxů.

Dalším velmi žádaným druhem jsou venkovní rolety. V naší nabídce máme venkovní rolety Vivera a venkovní rolety do překladu Heluz a pro střešní okna pak předokenní rolety Velux. Venkovní rolety umí perfektně zatemňovat a mají skvělý termoregulační efekt

Dále je třeba zmínit screenové rolety. Ty vynikají především dobrou termoregulací a zároveň podle vybrané látky dokáží stínit, ale jde přes ně vidět směrem ven. Jsou tedy dobrou volbou, pokud si chcete zachovat výhled, ale zároveň potřebujete zastínění. 

V posledních letech jsou stále více žádané hliníkové pergoly. Poskytují potřebné zastínění a v případě hliníkové pergoly Artosi s polohovatelnými lamelami pod ní můžete venku relaxovat i za deště.

Markýzy jsou výborným stínícím prvkem na terasy i balkony, vhodné jsou i pro zahrádky restaurací. Pokud stínění nepotřebujete, jednoduše ji stáhnete a užíváte si slunce. Pokud potřebujete chvilku oddechu od pálivých slunečních paprsků při posezení s přáteli, markýzu vytáhnete. 

Posledním typem venkovního zastínění je stínění pro zimní zahrady. Jedná se o screenové rolety ve speciálních vodicích lištách, aby nedocházelo k prověšování látky na skleněné plochy a rolety perfektně plnily svoji stínící a termoregulační funkci.

Neváhejte nás kontaktovat, ať už jste rozhodnutí pro konkrétní produkt, nebo ještě váháte – pomůžeme Vám najít to nejlepší řešení pro Váš domov. Odbornou konzultaci, vytvoření cenové nabídky i vyměření máte od nás zdarma.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: