Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Sítě proti hmyzu

Žádný otravný hmyz doma, pomohou sítě proti hmyzu

Každý hledá co nejvhodnější způsob, jak zamezit vniknutí obtížného a mnohdy i nebezpečného hmyzu do domova. Právě sítě na oknech či dveřích vás spolehlivě ochrání před hmyzem a jeho nebezpečným bodnutím.

Sítě zároveň nijak nenaruší výhled z okna a nikterak nebrání větrání místností. Existuje celá řada typů okenních a dveřních sítí proti hmyzu. I když funkce sítěk je hlavně praktická, svým elegantním minimalistickým vzhledem se stávají moderním doplňkem oken a dveří.

Mezi nejoblíbenější patří pevné okenní síťky a dveřní sítě se samodovíracími panty. Pro větší vstupy a HS portály pak rolovací nebo plisované sítě

Kvalitní rámy pro sítě jsou vyráběny z pevných extrudovaných profilů. Síťovina — materiál, ze kterého se sítě proti hmyzu vytvářejí, se skládá ze skelného vlákna potaženého PVC vrstvou nebo v případě plisované síťoviny z PVC a vlákna kevlaru. Kromě standardního provedení síťoviny nabízíme i protipylovou síťovinu, síťovinu s UV vrstvou, extra průhlednou síťovinu a také síťovinu se zvýšenou odolností vůči drápkům domácích zvířat.

Aby byl zachován výhled zpoza sítí, je vhodná občasná údržba, která spočívá v pouhém otření vlhkým hadříkem, nebo odstranění prachu vysavačem. Nesmí se používat žádné roztoky na bázi ředidel a rozpouštědel.

Sítě proti hmyzu vám vyměříme a dodáme na míru podle vašich požadavků, obraťte se na nás s poptávku — zdarma vám ji naceníme.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: