Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu vám pomohou od otravných komárů

Dejte sbohem otravnému hmyzu. Pořiďte vašim oknům, či dveřím síť proti hmyzu s vysoce odolnou síťovinou vyrobenou ze sklolaminátového vlákna potaženého plastem, které nepodléhá korozi a dobře snáší teplotní rozdíly. Síťě proti hmyzu můžete na trhu najít v několika provedeních. Jedná se o okenní sítě proti hmyzu, která se nemusí navrtávat do plastového okna. Jednoduchým otočením háčků si síť kdykoli i sám zákazník je schopný zdemontovat a znovu osadit.

Sítě proti hmyzu je možno zdemontovat a osprchovat ve vaně, což je nespornou výhodou o proti 'konkurenci' kde se síť třeba lepí do oken. Víme, že češi jsou národ kutilů a jsou schopni vyrobit skoro cokoli, ale věřte, že sítě proti hmyzu do oken je lepší nechat odborníkům. Zaměření okenní sítě proti hmyzu je složitý úkon s přesností na milimetry. Vyžaduje návštěvu našeho odborného pracovníka. Nejen proto jsme pro Vás připravili možnost návštěvy v Brně, Praze, ale i v jiných městech a vesničkách v místě vašeho bydliště zcela ZDARMA. Cenu sítě proti hmyzu do oken budete vědět přímo na místě.

Buďte s námi v kontaktu

Zavoláme vám zpět

Chcete vědět o novinkách?

Postup objednávky

1. Kontakt

Zavolejte na naši infolinku 608 399 399 kde se můžete poradit, využijte poptávkový formuář na našich stránkách, nebo prostě napište e-mail na info@nove-zaluzie.cz.

2. Nezávazná schůzka zdarma

Odborník přijede až k Vám a ZDARMA Vám poradí s výběrem vyhodného stínění.

3. Rady, tipy a konečná cena

Dostanete spousty rad a tipů, které Vám pomohou při Vašem rozhodování. Naše cena je vždy konečná a tudíž se Vám nikdy nestane nepřijemnost s navýšením ceny.

4. Profesionální montáž

Naši odborníci z oboru přijedou a vše Vám profesionálně namontují. To vše v terminu, který se Vám nejvíce hodí.