Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Plissované sítě proti hmyzu - okenní

 • Základní informace

  Plisovanými sítěmi lze vybavit i velice rozměrné okenní otvory, což je jejich nespornou výhodou. Síť se mechanicky posouvá nahoře ve vodicím profilu tvaru U. Dole je síť vedena velmi nízkým PVC profilem. Plisovaná síť proti hmyzu na okna se jednoduše instaluje a je velmi snadno demontuje bez použití nářadí. I při vysoké frekvenci užívání má síťka proti komárům a dalšímu obtížnému hmyzu velmi dlouhou životnost. Možnost vertikálního i horizonrálního provedení.

  Garantované rozměry - jednokřídlá síť

  • minimální šířka: 500 mm
  • maximální šířka: 1800 mm
  • minimální výška: 500 mm
  • maximální výška: 2600 mm

  Garantované rozměry - dvoukřídlá síť

  • minimální šířka: 1000 mm
  • maximální šířka: 3600 mm
  • minimální výška: 1000 mm
  • maximální výška: 2600 mm

   

   

Jste jen kousek od nových žaluzií

Nezávazně poptat

Jaký je postup objednávky?

1. Kontakt

1. Kontakt

Zavolejte na naši infolinku 608 399 399, kde se můžete poradit, využijte poptávkový formulář na našich stránkách, nebo napište e-mail na info@nove-zaluzie.cz.

2. Nezávazná konzultace zdarma

2. Nezávazná konzultace zdarma

Odborník přijede až k Vám a ZDARMA poradí s výběrem vhodného stínění.

3. Rady, tipy a konečná cena

3. Rady, tipy a konečná cena

Dostanete spousty rad a tipů, které Vám pomohou při Vašem rozhodování. Naše cena je vždy konečná a tudíž se nestane nepříjemnost s navýšením ceny.

4. Profesionální montáž

4. Profesionální montáž

Naši odborníci z oboru přijedou a vše Vám profesionálně namontují. To vše v termínu, který se Vám nejvíce hodí.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže:

Žádný otravný hmyz doma, pomohou sítě proti hmyzu

Každý hledá co nejvhodnější způsob, jak zamezit vniknutí obtížného a mnohdy i nebezpečného hmyzu do domova. Právě sítě na oknech či dveřích vás spolehlivě ochrání před hmyzem a jeho nebezpečným bodnutím.

Sítě zároveň nijak nenaruší výhled z okna a nikterak nebrání větrání místností. Existuje celá řada typů okenních a dveřních sítí proti hmyzu. I když funkce sítěk je hlavně praktická, svým elegantním minimalistickým vzhledem se stávají moderním doplňkem oken a dveří.

Mezi nejoblíbenější patří pevné okenní síťky a dveřní sítě se samodovíracími panty. Pro větší vstupy a HS portály pak rolovací nebo plisované sítě

Kvalitní rámy pro sítě jsou vyráběny z pevných extrudovaných profilů. Síťovina — materiál, ze kterého se sítě proti hmyzu vytvářejí, se skládá ze skelného vlákna potaženého PVC vrstvou nebo v případě plisované síťoviny z PVC a vlákna kevlaru. Kromě standardního provedení síťoviny nabízíme i protipylovou síťovinu, síťovinu s UV vrstvou, extra průhlednou síťovinu a také síťovinu se zvýšenou odolností vůči drápkům domácích zvířat.

Aby byl zachován výhled zpoza sítí, je vhodná občasná údržba, která spočívá v pouhém otření vlhkým hadříkem, nebo odstranění prachu vysavačem. Nesmí se používat žádné roztoky na bázi ředidel a rozpouštědel.

Sítě proti hmyzu vám vyměříme a dodáme na míru podle vašich požadavků, obraťte se na nás s poptávku — zdarma vám ji naceníme.