Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Venkovní roleta Velux

 • Základní informace

  Venkovní roleta na střešní okno VELUX zlepšuje tepelně-izolační vlastnosti střešního okna v zimním i v letním období. Umožní zcela zatemnit místnost, chrání střešní okno při špatných povětrnostních podmínkách před poškozením, tlumí venkovní hluk z deště i krupobití a navíc poskytuje obyvatelům podkroví dokonalé soukromí.

  Venkovní rolety jsou vyrobeny z velmi odolného lakovaného hliníku. Provádí se na nich přísné testy v těch nejextrémnějších podmínkách, aby bylo zaručeno, že budou bez problémů fungovat dlouhá léta. Venkovní rolety VELUX se pohybují v bočních vodicích lištách, které jsou také vyrobeny z lakovaného hliníku, a jsou dodávány s vrchním krytem.

  Způsob ovládání

  Ruční ovládání
  Základní, ručně ovládanou roletu můžete úplně zarolovat, nebo úplně vysunout. Pokud ji nepoužíváte, je schována pod krytem. Pro ovládání venkovní rolety stačí otevřít okno a přetočit ho o 180 stupňů tak, aby se křídlo automaticky scvaklo s roletou. Při zavírání okna se roleta automaticky vyroluje. Pro zarolování rolety zpět otočte okno o 180 stupňů a roleta se odepne.

  Elektrické ovládání:
  Venkovní roleta s dálkovým ovládáním na elektrické napájení se ovládá pomocí jednoduchého dálkového ovladače. Snadné ovládání zajišťují tři tlačítka. Dostupné funkce po stisknutí jsou otevřít/zavřít/stop.

  Solární napájení:
  Venkovní roleta s dálkovým ovládáním a solárním napájením se ovládá pomocí jednoduchého dálkového ovladače. Snadné ovládání zajišťují tři tlačítka. Dostupné funkce po stisknutí jsou otevřít/zavřít/stop.

Jste jen kousek od nových žaluzií

Nezávazně poptat

Barvy

 
 
K dostání v provedení světle šedý hliník, tmavě šedý hliník (standard) a tmavě šedý poměděný hliník.  

Venkovní rolety VELUX se pohybují v bočních lištách vyrobených z lakovaného hliníku. V nabídce jsou také s horním krytem, který je nádherně začleněn do okna a ve kterém se roleta schová, když ji nepoužíváte.

Jaký je postup objednávky?

1. Kontakt

1. Kontakt

Zavolejte na naši infolinku 608 399 399, kde se můžete poradit, využijte poptávkový formulář na našich stránkách, nebo napište e-mail na info@nove-zaluzie.cz.

2. Nezávazná konzultace zdarma

2. Nezávazná konzultace zdarma

Odborník přijede až k Vám a ZDARMA poradí s výběrem vhodného stínění.

3. Rady, tipy a konečná cena

3. Rady, tipy a konečná cena

Dostanete spousty rad a tipů, které Vám pomohou při Vašem rozhodování. Naše cena je vždy konečná a tudíž se nestane nepříjemnost s navýšením ceny.

4. Profesionální montáž

4. Profesionální montáž

Naši odborníci z oboru přijedou a vše Vám profesionálně namontují. To vše v termínu, který se Vám nejvíce hodí.

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže:

 

Venkovní rolety zatemní i odhluční

Venkovní rolety jsou velmi oblíbeným exteriérovým stínícím prvkem. Především u novostaveb a rodinných domů se stávají neodmyslitelnou součástí oken. Venkovní hliníkové rolety mají pro své uživatele celou řadu výhod. Vynikající protisluneční ochranu, výborné izolační vlastnosti díky zatepleným hliníkovým lamelám (rolety pomohou proti přehřívání místností v letních měsících a zmenšují úniky tepla v zimních měsících) a také dokonalé uzavření lamel snižuje nežádoucí hluk přicházející z exteriéru.

Předokenní rolety dále chrání konstrukci oken proti povětrnostním vlivům a prodlužují tak jejich životnost. Uživatelé také oceňují zvýšenou ochranu proti vloupání v jejich nepřítomnosti.

Přiznané či skryté

Venkovní rolety je možné montovat v různých fázích stavby. V úvahu přichází v kroku hrubé stavby před zateplením a fasádou - zaomítací venkovní rolety Vivera, nebo na hotovou fasádu kdykoliv dodatečně - přiznané venkovní rolety s viditelným krycím boxem Vivera.

Speciální kategorií jsou venkovní rolety pro překlady Heluz. Pro střešní okna značky Velux máme venkovní rolety od téhož výrobce.

Kontaktujte nás prostřednictvím poptávkového formuláře níže, rádi s výběrem zdarma poradíme a připravíme cenovou kalkulaci.

Produkt Specifikace Cena bez montáže Cena s vyměřením a montáží
Vivera rozměr 1000x1000 mm, ovládání klika od 4 378 Kč s DPH od 6 798 Kč s DPH
Vivera rozměr 1000x1000 mm, ovládání motor od 9 944 Kč s DPH od 12 364 Kč s DPH