Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Stínění den a noc v barvách

Látkové duorolety známé též jako stínění den/noc si již nějakou dobu drží velkou popularitu v oblasti stínící techniky. Skvěle nahrazují záclony a ještě s nimi docílíte i příjemného zatemnění a soukromí. Látková roleta v tomto provedení má dvě vrstvy pruhovaných látek, které se vzájemně překrývají a do místnosti Vám pouští světlo podle toho jak zrovna potřebujete.

Vzhledem k tomu, že se jedná hlavně i o desingové zastínění neustále dochází k rozšiřování barevné nabídky látek. Takže pokud nejste fanoušky bílé, můžete si pořídit látkové duorolety také v přírodních odstínech krémové a hnědé. Pro moderní interiér se pak skvěle hodí všechny odstíny šedé.

Pokud na Vás zapůsobilo jaro a předešlé odstíny jsou na Vás příliš smutné, nezoufejte! Látkové rolety seženete nyní i v červené, žluté, zelené nebo dokonce tyrkysové barvě.

Tak jakou barvu byste si vybrali Vy?

Máte zájem o duorolety? Chcete si prohlédnout látky nebo si nechat poradit od odborníka?

Rádi vám pomůžeme! Stačí nám napsat nebo zavolat.

Neváhejte a ještě dnes nás kontaktujte pro nezávaznou konzultaci, která je zcela zdarma. Vše s Vámi na místě probere obchodní zástupce a poradí Vám s nejvhodnějším řešením.

Přejít na nabídku látkové rolety

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: