Krásné posezení pod hliníkovou pergolou

Tak už nám začalo pořádné léto. Každý, kdo má bazén či venkovní posezení se rád před sluncem schová. Proč tedy nevyužít hliníkové pergoly z kvalitního odolného materiálu. Hliníková pergola je nejlepší variantou zastínění oproti klasické dřevěné, která se musí pravidelně ošetřovat.

Profily a vazníky této pergoly jsou tvořeny z hliníku, který prošel povrchovou úpravou, zabraňující korodování materiálu. Na výběr jsou různé barevné variace. Na stínění střechy lze využít jak hliníkových lamelzcela uzavíratelných či otočných dle vašich požadavkůaž o 140° nebo desek z polykarbonátu. Pro zlepšení večerního posezení lze zajistit i led osvětlení. V případě další ochrany před sluncem lze také kombinovat i s bočním stíněním pomocí screenových rolet v různých barevných odstínech nebo pomocí venkovních žaluzií.

Copak ale dělat v případě deště či sněhu? I na tento problém výrobci mysleli. Do noh pergoly byly nainstalovány odtokové prvky, které zabraňují případnému zašpinění potřísněnou vodou. Stačí pouze natočit lamely a voda může samovolně odtékat.

Hliníková pergola je tedy ideální řešení jak si zajistit kvalitní odolnou ochranu před sluncem, deštěm i sněhem. Navíc získáte nevšední moderní vzhled.

 

Máte zájem o hliníkové pergoly? Kontaktujte nás.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat nebo si rovnou sjednejte bezplatnou schůzku s obchodním zástupcem.

Přejít na hliníkové pergoly