Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Krásné posezení pod hliníkovou pergolou

Tak už nám začalo pořádné léto. Každý, kdo má bazén či venkovní posezení se rád před sluncem schová. Proč tedy nevyužít hliníkové pergoly z kvalitního odolného materiálu. Hliníková pergola je nejlepší variantou zastínění oproti klasické dřevěné, která se musí pravidelně ošetřovat.

Profily a vazníky této pergoly jsou tvořeny z hliníku, který prošel povrchovou úpravou, zabraňující korodování materiálu. Na výběr jsou různé barevné variace. Na stínění střechy lze využít jak hliníkových lamelzcela uzavíratelných či otočných dle vašich požadavkůaž o 140° nebo desek z polykarbonátu. Pro zlepšení večerního posezení lze zajistit i led osvětlení. V případě další ochrany před sluncem lze také kombinovat i s bočním stíněním pomocí screenových rolet v různých barevných odstínech nebo pomocí venkovních žaluzií.

Copak ale dělat v případě deště či sněhu? I na tento problém výrobci mysleli. Do noh pergoly byly nainstalovány odtokové prvky, které zabraňují případnému zašpinění potřísněnou vodou. Stačí pouze natočit lamely a voda může samovolně odtékat.

Hliníková pergola je tedy ideální řešení jak si zajistit kvalitní odolnou ochranu před sluncem, deštěm i sněhem. Navíc získáte nevšední moderní vzhled.

 

Máte zájem o hliníkové pergoly? Kontaktujte nás.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat nebo si rovnou sjednejte bezplatnou schůzku s obchodním zástupcem.

Přejít na hliníkové pergoly

 

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: