Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Dřevěné žaluzie? Moderní a efektivní stínění

Máte rádi přírodu a přírodní materiály? Dřevěné žaluzie jsou originální a zároveň skvěle stíní interiér.

Stále jediným důležitým prvkem, který dotváří interiér je stínící technika. A přírodní materiály, zejména dřevo stále hraje prim. Proto jsou dřevěné žaluzie ideální volbou.

Vyrábí se z kvalitní kanadské lípy, v několika odstínech, kde ale samozřejmě převládají hnědé odstíny. Nejčasteji se používají lamely v šířkách 25 a 50 mm. Úzké lamely jsou decentnější a vhodnější pro menší okna, ty širší zase pro větší, působí masívnejším dojmem. Umožňují plynule regulovat úroveň zastínění a přefiltrování světla přes dřevěné lamely.

Ovládají se pomocí šnůry, řetízku nebo motoricky. Co se týče údržby, nejsou nijak náročné. Jsou natřené ochranným lakem, který je chrání před vyblednutím. Prach a drobné nečistoty stačí utřít suchým hadříkem. Jednou za čas se mohou ošetřit prostředkem na dřevěné povrchy.

Dřevěné žaluzie jsou stylovým, estetickým a luxusním doplňkem interiéru, které dotváří a umocňují pocit dokonalé elegance. Jsou záležitostí  nadstandardní, nikoliv levnou, určenou pro nejnáročnejší klientelu s estetickým cítením a vkusem.

 

Doporučujeme pro výběr bezplatnou schůzku s obchodním zástupce, který vám pomůže s výběrem tak, aby vyhovoval nejlépe vašim potřebám.

Přejít na nabídku dřevěných žaluzií

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: