Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Na co si v zimě dávat pozor u předokenních rolet?

Před pár dny k nám již dorazila zima a s ní období sněhových nadílek, námraz a teplot pod nulou. Sněhové srážky nebo mrznoucí déšť nás mohou nepříjemně překvapit nejen na cestě do práce.

Tudíž neuškodí zmínka o námraze a přimrznutí stažených venkovních rolet. V tomto období může dojít k přimrznutí stažených rolet k parapetu a tím znemožnit jejich používání. Proto je v zimě nutné kontrolovat před navíjením venkovní rolety, zda není poslední lamela nebo celý nábal přimrzlý ve vodících lištách nebo k parapetu.

Námraza se nemusí tvořit jenom díky mrznoucímu dešti, ale také v případě větrání (např. v koupelně, kuchyni...). Díky tomu může docházet k zmrznutí vodní páry na plášti rolety popřípadě na nábalu. Vlivem námrazy dochází k nabývání lamel a po vytažení nábalu do schránky nedojde k opětovnému spuštění a tím dochází velmi často k poškození lamel. Jestliže chcete předejít poškození vašich rolet je velmi vhodné námrazu před vytažením rolet odstranit.

Tento problém je nutné hlídat zejména u rolet ovládaných ručně. Některé chytré roletové motory dokáží námrazu vyhodnotit jako překážku a nepovolí s roletou manipulovat.

 

Máte zájem o venkovní stínění? Chcete si nechat poradit od odborníka?

Rádi vám pomůžeme! Stačí nám napsat nebo zavolat.

Neváhejte a ještě dnes nás kontaktujte pro nezávaznou konzultaci, která je zcela zdarma. Vše s Vámi na místě probere obchodní zástupce a poradí Vám s nejvhodnějším řešením.

 

Přejít na nabídku venkovní rolety

 

 

 

 

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: