"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399
Vážení zákazníci, rádi bychom Vás informovali, že fungujeme bez omezení a naši pracovníci dodržují hygienické pokyny. Neváhejte se na nás obracet s vašimi poptávkami. Více informací najdete v článku.

Rozšíření vzorníku screenových látek

Rozšíření vzorníku screenových látek

Jelikož screenové rolety jsou rok od roku na trhu žádanější, tak náš hlavní dodavatel rozšířil vzorník screenových látek. Vzorník je rozšířen o 5 úplně nových kolekcí a celkem o 34 látek.

Jednotlivé kategorie:

  1. Látka Soltis 86

Tyto látky jsou vhodné pro interiérové, ale i pro exteriérové použití díky své pevnosti, odolnosti proti vysoké i nízké teplotě a vlhkosti

Látky jsou nehořlavé, antialergické, barevně stále. Mají skvělé tepelně-izolační vlastnosti a dokáží zadržet Až 90% tepelného záření, úspora na klimatizaci je až 40%.

  1. Látka Soltis 99

Látka Soltis je vhodná pro interiérové použití, díky speciální povrchové úpravě se snadno udržuje. Hmotnost látky je pouze 270 g/m2 Tloušťka tkaniny je 0,32 mm.

  1. Látka Soltis B92

Soltis B92 je vhodná pro interiérové i exteriérové použití. Látka je vyrobena z absolutně zatemňujícího materiálu, který nepropouští světlo. Rubová strana je opatřena neprůsvitnou vrstvou, která odráží sluneční energii.

  1. Látka Soltis B99

Látky z této skupiny se používají pouze do interiérů. Jsou vyrobeny z absolutně zatemňujícího materiálu, nepropouští sluneční světlo.

  1. Látka Screen Essential 4005

Látky z této skupiny jsou vhodné jak do interiéru, tak do exteriéru. Vekou výhodou je nižší cenová úroveň se zachováním standardu kvality.

 

Nevíte si rady s výběrem? Chcete si látky prohlédnout? Nevíte jaké řešení zvolit?

Rádi vám pomůžeme! Stačí nám napsat nebo zavolat.

Přejít na nabídku screenové rolety

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: