"12 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399
Vážení zákazníci, i když jsme uzavřeli z nařízení Vlády ČR naše provozovny, jsme Vám i nadále k dispozici na e-mailových adresách a na telefonních číslech pro odborné konzultace, či videohovory. Naše výroba pořád jede na plné obrátky. Neváhejte se na nás i nadále obracet s Vašimi požadavky a poptávkami. Jsme tu pro Vás. Tým Nové žaluzie. Více informací zde

Římské rolety

 

Římské rolety

Jednoznačně za královnu rolet považuji římské rolety. Jsou vysoce elegantní a zároveň nabízejí praktické řešení stínění oken a jiných ploch. Dokáží každý interiér zútulnit a dodat mu tak osobitý šmrnc. 

Oproti jiným látkovým roletám se nenavíjejí, ale skládají. Tvoří je horizontální sklady látek se sklolaminátovými výztužemi. Římské rolety se montují nad okno asi 25-30 cm, aby při jejich řasení šlo otevřít okno. Vybrat lze z velké řady barevného provedení, a proto se hodí jak do obývacího pokoje, ložnice tak i do některých veřejných prostor. Například krásně zútulní kavárničky, nebo restaurace. Na oknech působí velice lehce a moderně.

Další velikou výhodou je to, že látka je ke konstrukci přichycená suchým zipem, a proto je možné látky měnit podle nálady ale je i prát….

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: