Látkové rolety Larra

Látkové rolety Larra

Tak už nám pomaličku začíná svítit sluníčko a jednou z možností jak si zabránit průniku paprsků do našich obydlí je moderní látková roleta typu Larra. Je to roleta s moderními zaoblenými a vlnitými tvary a designem, který vám společně s vybranou látkou zpříjemní nejen váš domov, ale zútulní pohled na okna.

Vzhled rolety navrhnul český designér Miroslavo držitel několika světových ocenění za design, který do své myšlenky zakomponoval tvary přírody a moderní design. U této rolety si můžete vybrat z velké možnosti variací látek a látek den-noc.

Provedení této rolety spočívá v možnosti volby z pěti tvarů spodní lišty a z pěti možností provedení horního profilu jako je Larra s montážním profilem uchycení pomocí držáků, či semikazetou pomocí držáků s montážním profilem nebo s krycím boxem s možností ovládání jak manuálního na kovový řetízek, tak motorického na dálkový ovladač či vypínač.

Další variantou je i možnost umístění více rolet v jednom boxu.  Látkové rolety Larra jsou moderním řešením látkových rolet a jejich design lahodí nejen vašemu interiéru, ale i vašemu oku.