Měníme se, aby pro vás bylo vše přehlednější a jasnější. Kvalita služeb i produktů zůstává. Více informací ke změně značky se dozvíte zde.

"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399

Konec otravného hmyzu

Sítě proti hmyzu v oknech a dveřích jsou dnes již poměrně běžné, přesto je mnoho z nás ještě neobjevilo, nebo si říkáme, že nejsou důležité. Přitom není nic praktičtějšího než stále větrat a to i v době, kdy je venku tma a uvnitř svítíme, aniž by nás v bytě obtěžoval obtížný hmyz nalákaný na světlo linoucí se ze svítidel, nebo přes den třeba na vůně linoucí se z kuchyně a jídelního stolu. Všechny typy se vyrábí na míru podle přání zákazníka, čímž zaručují dokonalé těsnění a spolehlivě zabrání vniknutí hmyzu do místnosti.

Možnosti provedení sítí proti hmyzu:

 • Typ C -  se řadí do skupiny sítí, u kterých montáž nevyžaduje zásahy do rámu okna a můžeme je lehce namontovat i demontovat pomocí otočných držáků.
 • Typ E – síťka se upevňuje na okno pomocí obrtlíku, vhodná především do starších typů oken
 • Typ F10 - Možnost libovolného vytahování a stahování sítě horizontálně
                - Montáže do ostění nebo na rám okna vyžaduje navrtání sítě do rámu okna
                 
 • Typ G10 - Možnost libovolného vytahování a stahování sítě vertikálně
                - Vhodná do dvoukřídlých oken i balkónových dveří
                       
 • Dveřní sítě proti hmyzu - vás ochrání před nezvaným hmyzem všeho druhu. Výhodou dveřní sítě je princip samozavírání. Montáž pomocí pantů a magnetu na rám dveří.
 • Plisované sítě - Díky nízkému spodnímu profilu jsou plisované sítě vhodné do prostorů, kde se pohybují děti, starší osoby nebo lidé handicapovaní.
 • PS1 – Vertikální otevírání, moderní design
 • PS2 – Oboustranně vertikální otevírání, velké rozměry


Teď je na Vás nebo na Vaších možnostech jakou síť proti hmyzu si objednáte a necháte si od nás namontovat do Vašeho rodinného domečku, bytu či kanceláře.

Nevíte si rady typ sítě vhodný pro vaše okna či dveře? Neváhejte a objednejte si zdarma nezávaznou konzultaci našeho specialisty, který vám se vším poradí. Stačí jen zavolat nebo napsat zprávu.

Přejít na sítě proti hmyzu

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: