"14 let s Vámi"

info@nove-zaluzie.cz +420 608 399 399
Přijďte nás navštívit na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH v Praze v termínu 21. - 25. září 2021 a prohlédnout si naši nabídku naživo. Lístky ke stažení zdarma najdete zde. Těšíme se na Vás.

Jak správně vybrat barvu do interiéru

Barvy mají obrovskou sílu. Ovlivňují naši náladu, pocity, aktivitu. Barvy vnímáme každý jinak. Obklopují nás všude a zásadním způsobem dotvářejí náš životní prostor. Vhodnost barev v jednotlivých místnostech určuje převažující funkce pokoje. Obecně platí, že do místností, kde je potřeba vyvíjet nějakou činnost a interakci s ostatními, by neměly přijít příliš studené barvy, a naopak do pokojů určených k relaxaci a odpočinku se nehodí syté teplé barvy.

Při výběru odstínu a intenzity barvy musíme také přihlédnout k tvaru, velikosti a poloze místnosti ke světovým stranám a také tomu, jak světlá či tmavá je místnost a jak působí dopadající světlo v různou denní dobu. Jednou z mnoha výhod, které má jakékoli interiérové stínění vyrobené z látek, je opravdu široký výběr možných typů, vzorů a barev. Díky tomu máte možnost opravdu vyladit svůj interiér přesně podle svých představ a potřeb. Pastelové barvy se využívají především v dětských pokojích. Jejich jemné odstíny však můžou oživit kterýkoliv pokoj. Oblíbíte si je pro jejich nevtíravost a decentnost.


S příchodem slunečních dnů se k pastelovým barvám vracíme stále více. Mentolovou, růžovou nebo meruňkovou nevídáme pouze na tričkách a šatech, ale také v našich interiérech. Tak se nebojte zaexperimentovat. V našem širokém výběru barev si vybere každý podle svým představ.

Máte zájem o stínění? Chcete si prohlédnout látky nebo si nechat poradit od odborníka?

Rádi vám pomůžeme! Stačí nám napsat nebo zavolat.

Neváhejte a ještě dnes nás kontaktujte pro nezávaznou konzultaci, která je zcela zdarma. Vše s Vámi na místě probere obchodní zástupce a poradí Vám s nejvhodnějším řešením.

Přejít na nabídku stínění

Chcete odbornou konzultaci zdarma?

Napište nám své číslo a my Vám zavoláme zpět, hned jak to půjde

Váš telefon nepoužijeme za jiným účelem

Chcete nezávazně zjistit cenu ?

Volejte na +420 608 399 399, pište na info@nove-zaluzie.cz nebo vyplňte formulář níže: