cenik2

Jsou 2 způsoby, jak rychle zjistit cenu vašich žaluzií
nebo
1

Emailem

Pošlete nám poptávku e-mailem, obratem Vám zašleme nabídku na míru.


1

Telefonicky

Zavolejte nám na telefon a domluvte si BEZPLATNOU návštevu našeho technika na vyměření žalúzií. Cenu Vám řekneme přímo na místě!


Dovolte abychom Vám vysvětlili proč se v této sekci 'dozvíte' cenu za Vaši zakázku.

Cenu žaluzií nebo jiného sortimentu nejde vyvěsit na našich webových stránkách, protože cenu ovlivňuje několik základních aspektů : rozměr, barva, typ, provedení, doprava, montáž atd..Když bychom vyvěsili akční cenu: žaluzie již od 499Kč jak to dělá spousta firem dozvíte se jen to, že naše firma umí prodat žaluzii za 499Kč, ale už ne to, že je to cena bez veškerých potřebných doplňků. Vás přeci zajímá to kolik skutečně za žaluzie zaplatíte. Níže Vám nabídneme alternativu.

Připravili jsme pro Vás časově neomezenou AKCI!! Vyměření a odborná konzultace v místě realizace zakázky zcela ZDARMA!!!

Náš odborný pracovník přijede k Vám domů a poradí Vám ohledně Vašeho požadavku. Poté Vám zcela přesně a kompletně spočítá celkovou cenu za Vaši zakázku. Vy se pak můžete rozhodnout jestli je pro Vás nabídka zajímavá. V případě, že ano potvrdíte si s obchodníkem objednávku. V případě, že ne, nic se neděje, protože tuto službu máme zcela ZDARMA!

Jestli již máte cenovou nabídku, neváhejte nám ji zaslat pro srovnání, některé firmy tam 'jakoby omylem' zapomínají přičíst některé položky bez kterých je zakázka neuskutečnitelná a jejich cenu se dozvíte, až přijde na 'lámání chleba'.

Tato nabídka je fér!!!

Máte zájem? Volejte 608 399 399 nebo vyplňte formulář

Buďte s námi v kontaktu

Zavoláme vám zpět

Chcete vědět o novinkách?

Postup objednávky

1. Kontakt

Zavolejte na naši infolinku 608 399 399 kde se můžete poradit, využijte poptávkový formuář na našich stránkách, nebo prostě napište e-mail na info@nove-zaluzie.cz.

2. Nezávazná schůzka zdarma

Odborník přijede až k Vám a ZDARMA Vám poradí s výběrem vyhodného stínění.

3. Rady, tipy a konečná cena

Dostanete spousty rad a tipů, které Vám pomohou při Vašem rozhodování. Naše cena je vždy konečná a tudíž se Vám nikdy nestane nepřijemnost s navýšením ceny.

4. Profesionální montáž

Naši odborníci z oboru přijedou a vše Vám profesionálně namontují. To vše v terminu, který se Vám nejvíce hodí.